TRANSPORT Z CHIN

Pomagam w transporcie z Chin do Polski. Zapraszam do skorzystania z formularza który pomoże w prosty sposób sprawdzić ceny transportu. Na maila otrzymasz najlepszą wycenę.

Usługi obejmują takie dziedziny jak :

​1. Transport Morski

  • LCL -  (Less then Container Load) czyli drobnicowy transport międzynarodowy. Jeżeli Państwa towar to tylko parę metrów sześciennych towaru, lub też jedna do paru palet to ten transport najprawdopodobniej będzie bardzo opłacalny. Nie trzeba zamawiać całego kontenera by sprowadzić towar. Teraz importerem może być każdy! Nie musisz inwestować setek tysięcy by zacząć.

  • FCL - (Full Container Load) czyli całokontenerowy transport morski. Szczególnie przydatny gdy mamy przynajmniej 11 europalet towaru. W przypadku FCL możemy wybrać kontenry 20ft , 40ft , 40HQ jak i 45HQ.

 

​Cechą charakterystyczną transportu morskiego jest niska cena. Niestety okupione to jest czasem dostawy. Sam czas tranzytu to często 30 -33 dni. Nie licząc czasu na złożenie kontenera w porcie i później wyładowania w miejscu docelowym i dostawy pod drzwi do klienta.

2. Transport kolejowy

  • LCL

  • FCL

 

Wysyłki towaru zazwyczaj są z terminalu kolejowego w  Wuhan, Chengdu czy też innym miejscu. W związku z tym towar musi się dostać do terminala załadunkowego i dopiero stamtąd wyruszyć w drogę do Polski. Z naszą pomocą cała operacja będzie szybka i bezproblemowa. Oferujemy odbiór towaru z takich miejsc jak: Guangzhou(Kanton), Shenzhen, Xiamen, Fuzhou, Wenzhou, Ningbo, Shanghai, Suzhou, Wuxi, Qingdao, Tianjin, Beijing(Pekin), Dalian.

Cechą charakterystyczną transportu kolejowego jest balans pomiędzy ceną a czasem dostawy.  Czas tranzytu to ok 12-16 dni. Nie wliczając czasu na dostarczenie do terminala kontenerowego a nastęnie rozładunek w miejscu docelowym i dostawy pod drzwi klienta.

3. Transport lotniczy

Z uwagi na wysokie koszty transportu lotniczego jest to transport który stosunkowo rzadko występuje. Szczególnie przydatny gdy musimy pilnie dostarczyć towar lub nasz towar jest wysoko marżowy a zarazem mały i lekki. Cena wysyłki uzależniona jest zarówno of wagi jak i od objętości. Więc nawet jeżeli towar będzie mało ważył ale będzie duży objętościowo to zapłacimy sporo za taki transport. 

Cechą charakterystyczną transportu lotniczego jest czas dostawy. Średnio jest to 3-7 dni. Niestety cena jest najwyższa ze wszystkich.

Kontenery transportowe

Pamiętaj, że wypełniając formularz zgadzasz się na przekazanie danych osobowych w celu przygotowania oferty i wyceny transportu. Twoje dane będą przekazane firmie spedycyjnej, która je wykorzysta tylko w celu poprawnego skalkulowania i przedstawienia oferty. Dane nie będą i nie są wykorzystywane w jakimkolwiek innym celu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane to sprawdź politykę prywatności.