KURS VIDEO

IMPORT Z CHIN OD PODSTAW

Image by Paul Teysen

W czym pomoże Ci szkolenie?

Dowiesz się czy posiadając mały budżet możesz importować z Chin
Pokażę Ci jak znaleźć rzetelnych i dobrych dostawców
Nauczysz się sprawdzać i weryfikować certyfikaty CE
Nauczysz się jak samodzielnie sprawdzić i obliczyć cło

Każdy rozdział kursu zawiera konkretną wiedzą bez lania wody. Wszystko poparte jest moim przeszło 10 letnim doświadczeniem.

Zawartość szkolenia

Jakie są warunki formalno-prawne aby rozpocząć import z Chin?
Omówię nie tylko jakie 3 rzeczy są kluczowe, aby rozpocząć import lecz również rozprawię się z popularnymi mitami na temat importu.
Jak przygotować się do importu ?
Jakie są popularne branże? Od czego warto zaczynać import? Jak obliczyć cło i vat? Jak kalkulować import i sprawdzić czy będzie opłacalny?
Gdzie i jak wyszukać dobrego dostawcę przez Internet?
Jak korzystać z systemów B2B? Jakie tajemnicę skrywają i jak Ci to pomoże w imporcie? 
Jak zweryfikować, czy dostawca jest rzetelny?
Jak sprawdzić samemu dostawcę i być pewnym że jest rzetelny? Jakie są popularne oszustwa i jak się przed nimi chronić?
Tajniki negocjacji i Chińskiej kultury biznesu
Czym jest Chińska kultura biznesu i z czego się składa? Jak to może wpłynąć na negocjacje? Jak budować skutecznie relacje z Chińskim partnerem? 
Jak zamówić próbki / Oznaczenia / Kontrola Jakości
Jak zamówić, wysłać i odprawić próbki z Chin? Co musi znaleźć się obowiązkowo na każdym opakowaniu? Jak zdalnie i bez kosztów  przeprowadzić kontrole jakości?
Bezpieczna płatność za towar
Jakie są rodzaje płatności i który jest najlepszy? Czy bać się przedpłaty? Jak weryfikować konto? 
Jak tanio i dobrze transportować towar z Chin?
Który rodzaj transportu będzie najlepszy dla Ciebie? Co to jest incoterms i dlaczego jest tak ważne? Jak minimalizować koszt transportu i oszczędzić do 30%?
Przygotowanie do odprawy celnej
Jakie dokumenty należy przygotować i jak to zrobić? Rodzaje odpraw celnych i w jakim kraju odprawiać? W czym nam pomoże agencja celna?
Kontrakt handlowy
Jakie są najważniejsze zapisy kontraktu handlowego? Kto powinien go podpisać? Co zrobić jeśli zapisy kontraktu zostaną złamane?
BONUSY
Dla kupujących
wartość: ok. 1000 zł
Rozbudowany kalkulator importu z Chin
(Liczy cło, marżę, podatek do opłacenia itp. Podaj tylko podstawowe parametry, a kalkulator wszystko obliczy sam)
Narzędzie do samodzielnej weryfikacji dostawcy w Chinach
(Sprawdź czy dostawca znajduje się na rządowej czarnej liście, czy ma długi, jaki ma kapitał zakładowy, kto jest właścicielem i wiele więcej)
Wzór umowy handlowej po chińsku i angielsku
(Istotne zapisy umowy handlowej)
Lista najpopularniejszych kodów celnych i wartości cła
(Lista uprości Ci życie i umożliwi szybkie sprawdzenie wysokości cła)
Check lista importera
(Lista kontrolna rzeczy jakie musisz sprawdzić przed każdą dostawą. Dzięki temu nie popełnisz kosztownych błędów)
30 minut darmowych konsultacji
(Zadajesz dowolne pytania, a ja na nie odpowiadam)

Koszt szkolenia

Praca nad tym kursem trwała parę miesięcy. Poświęciłem dużo czasu, aby stworzyć skrypt, prezentację i nagrać cały materiał. Dodatkowo otrzymujesz szereg bonusów, które same w sobie mają dużą wartość.

Poniżej przykład, który pokazuje, że opłaca Ci się wydać parę stówek.

Załóżmy, w najbliższym czasie rozpoczniesz import z Chin. Wykupisz płatny raport na temat firmy z którą chcesz zacząć współpracę. Koszt to min. 79 USD. Następnie zlecisz komuś import. Koszt zaczyna się od 5% wartości zamówienia, a często dużo więcej. Jeśli sam rozpoczniesz import bez rzetelnej wiedzy, narażasz się na problemy przy odprawie i bardzo realne koszty związane z procedurami naprawczymi (często min. 1000PLN).

Szkolenie, które oferuję to tylko ułamek kwoty jaką wydasz, gdy będziesz importował przez pośrednika. Poza tym unikniesz licznych bardzo kosztownych pułapek. Dodatkowo zaoszczędzisz na transporcie.

W związku z tym szkolenie zwróci Ci się nawet 10x krotnie już przy pierwszym imporcie. 

Dodatkowo to ponad 5-godzinne szkolenie kosztuje 4x mniej niż konsultacja ze mną, a zawiera dosłownie to samo co przekazałbym Ci podczas rozmowy.

Cena 999PLN brutto

50%

Kim jestem?

Mam na imię Tomasz i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się importem z Chin. Specjalizuje się w imporcie elektroniki użytkowej. Przez szereg lat pomagałem również w innych projektach jak import zabawek, artykułów ogrodniczych, produktów dla zwierząt i wielu innych. 

Jestem wieloletnim praktykiem importu z Chin, a nie teoretykiem. Spędziłem w Chinach 4 lata. Znam język mandaryński i niejednokrotnie wizytowałem fabryki, negocjowałem warunki handlowe, reprezentowałem klientów na targach branżowych jak Canton Fair, Globalsources itp. 

Doświadczenie, kontakty w Chinach jak i znajomość języka Chińskiego pozwalają mi wspierać moich klientów w bezpiecznym imporcie z Chin. 

Aktualnie dzielę się swoją wiedzą i pomagam małym jak i dużym firmom importować z Chin z sukcesem. Zwiększając ponadprzeciętnie ich zyski.

Jestem pewny, że szkolenie, które przygotowałem pomoże też Tobie.
IMG_20220116_120258_2_edited.png

Współpracowałem między innymi z :

Akyga_logo_BIG.jpg
logo Zeyxo.png
Ropla Logo.jpg
Logo Inżynieria.png

Nie jesteś pewny czy to dla Ciebie?


Zobacz film, w którym omawiam, jak korzystać z rozbudowanego kalkulatora, który pozwoli Ci szybko i sprawnie policzyć ile pieniędzy musisz zainwestować w import. Kalkulator obliczy wartość cła i podatku VAT. Pozwoli sprawdzić jaką będziesz mieć marżę. Wystarczy tylko, że uzupełnisz podstawowe informacje. Wszystko inne kalkulator obliczy sam. Dostęp do tego narzędzia i wielu innych otrzymasz razem z kursem. Zobacz jakie to proste.

Cena 999PLN brutto

50%