top of page

KURS VIDEO

IMPORT Z CHIN OD PODSTAW

+

90dni indywidualnego
wsparcia w imporcie

Image by Scott Graham

Dla kogo kurs + indywidualna asysta?

Zależy Ci aby proces importu był bezpieczny
Oczekujesz wsparcia i odpowiedzi w trakcie całego procesu importu
Chcesz nauczyć się jak samemu importować na żywym przykładzie
Chcesz wykluczyć pomyłki i poznać tajniki importu od kuchni

Na czym to polega?

1

Wykup kurs video wraz z indywidualnym wsparciem w trakcie importu 

Opłaca się to zrobić w pakiecie - ponieważ wychodzi to dużo taniej niż w przypadku wykupienia osobno kursu i osobno wsparcia.

2

Zaczyna obowiązywać 90 dni indywidualnego wsparcia

Od momentu wykupienia kursu rozpoczyna się okres wsparcia, który wynosi aż 90dni. To wystarczająca ilość czasu, aby przerobić materiał online. Zastanów się co chcesz importować i zacznij wdrażać całą wiedzę jaką uzyskałeś. W tym okresie wspieram wybrany przez Ciebie jeden projekt importu. Co to znaczy? Może to być na przykład zamówienie próbek lub pierwsze zamówienie od dostawcy w Chinach. W okresie 90dni jestem do Twojej dyspozycji - będziemy regularnie się kontaktować.

3

Co obejmuje wsparcie?

W zakres wsparcia wchodzi przede wszystkim: pomoc w zweryfikowaniu czy dostawca jest rzetelny, ustalenie jakie oznaczenia powinien posiadać produkt, sprawdzenie certyfikatów i deklaracji CE, pomoc w organizacji transportu, odprawy, tłumaczenia itp.

4

Umawiamy się na rozmowę

Po przerobieniu kursu lub po opłaceniu pakietu umawiamy się na rozmowę. Rozmowa będzie trwała jakieś 15 minut. Ustalimy co chcesz importować i jakie wsparcie będzie Ci potrzebne. Dogramy wszystkie niezbędne szczegóły. Po prostu skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy dogodny czas na rozmowę. 

5

Wystawiam fakturę VAT

Nie ważne czy masz firmę czy nie - zawsze wystawiam fakturę. Dlatego jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę to proszę podaj swój NIP w formularzu zamówienia - otrzymasz ją zaraz po dokonaniu płatności.

6

Zakończenie wsparcia

Na 7 dni przed zakończeniem wsparcia skontaktuje się z Tobą w celu umówienia ostatniej rozmowy kończącej wsparcie i indywidualną asystę. Wyciągniemy wnioski i podsumujemy cały proces.

Zawartość szkolenia

Jakie są warunki formalno-prawne, aby rozpocząć import z Chin?
Omówię nie tylko jakie 3 rzeczy są kluczowe, aby rozpocząć import lecz również rozprawię się z popularnymi mitami na temat importu.
Jak przygotować się do importu ?
Jakie są popularne branże? Od czego warto zaczynać import? Jak obliczyć cło i vat? Jak kalkulować import i sprawdzić czy będzie opłacalny?
Gdzie i jak wyszukać dobrego dostawcę przez Internet?
Jak korzystać z systemów B2B? Jakie tajemnicę skrywają i jak Ci to pomoże w imporcie? 
Jak zweryfikować, czy dostawca jest rzetelny?
Jak sprawdzić samemu dostawcę i być pewnym że jest rzetelny? Jakie są popularne oszustwa i jak się przed nimi chronić?
Tajniki negocjacji i Chińskiej kultury biznesu
Czym jest Chińska kultura biznesu i z czego się składa? Jak to może wpłynąć na negocjacje? Jak budować skutecznie relacje z Chińskim partnerem? 
Jak zamówić próbki / Oznaczenia / Kontrola Jakości
Jak zamówić, wysłać i odprawić próbki z Chin? Co musi znaleźć się obowiązkowo na każdym opakowaniu? Jak zdalnie i bez kosztów  przeprowadzić kontrole jakości?
Bezpieczna płatność za towar
Jakie są rodzaje płatności i który jest najlepszy? Czy bać się przedpłaty? Jak weryfikować konto? 
Jak tanio i dobrze transportować towar z Chin?
Który rodzaj transportu będzie najlepszy dla Ciebie? Co to jest incoterms i dlaczego jest tak ważne? Jak minimalizować koszt transportu i oszczędzić do 30%?
Przygotowanie do odprawy celnej
Jakie dokumenty należy przygotować i jak to zrobić? Rodzaje odpraw celnych i w jakim kraju odprawiać? W czym nam pomoże agencja celna?
Kontrakt handlowy
Jakie są najważniejsze zapisy kontraktu handlowego? Kto powinien go podpisać? Co zrobić jeśli zapisy kontraktu zostaną złamane?
BONUSY
Dla kupujących
wartość: ok. 590 zł
Rozbudowany kalkulator importu z Chin
(Liczy cło, marżę, podatek do opłacenia itp. Podaj tylko podstawowe parametry, a kalkulator wszystko obliczy sam)
Narzędzie do samodzielnej weryfikacji dostawcy w Chinach
(Sprawdź czy dostawca znajduje się na rządowej czarnej liście, czy ma długi, jaki ma kapitał zakładowy, kto jest właścicielem i wiele więcej)
Wzór umowy handlowej po chińsku i angielsku
(Istotne zapisy umowy handlowej)
Lista najpopularniejszych kodów celnych i wartości cła
(Lista uprości Ci życie i umożliwi szybkie sprawdzenie wysokości cła)
Check lista importera
(Lista kontrolna rzeczy jakie musisz sprawdzić przed każdą dostawą. Dzięki temu nie popełnisz kosztownych błędów)

Koszt szkolenia

Praca nad tym kursem trwała parę miesięcy. Poświęciłem dużo czasu, aby stworzyć skrypt, prezentację i nagrać cały materiał. Dodatkowo otrzymujesz szereg bonusów, które same w sobie mają dużą wartość.

Import z Chin na zleceni to koszt zaczynający się od 5-10% wartości zamówienia, a często dużo więcej. Jeśli sam rozpoczniesz import bez rzetelnej wiedzy, narażasz się na problemy przy odprawie i bardzo realne koszty związane z procedurami naprawczymi.

Szkolenie i asysta, które oferuję to tylko ułamek kwoty jaką wydasz, gdy będziesz importował przez pośrednika. Unikniesz kosztownych pułapek. Dodatkowo zaoszczędzisz na transporcie i nauczysz się pod moim okiem jak samemu importować.

W związku z tym kurs zwróci Ci się nawet 5-10x krotnie już przy pierwszym imporcie. 


 

-60%

Cena 2498PLN brutto

Pakiet : Kurs Video Import od podstaw (999zł) + 90dni indywidualnego wsparcia (1499zł) teraz tylko:
 

Kim jestem?

Mam na imię Tomasz i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się importem z Chin. Specjalizuje się w imporcie elektroniki użytkowej. Przez szereg lat pomagałem również w innych projektach jak import zabawek, artykułów ogrodniczych, produktów dla zwierząt i wielu innych. 

Jestem wieloletnim praktykiem importu z Chin, a nie teoretykiem. Spędziłem w Chinach 4 lata. Znam język mandaryński i niejednokrotnie wizytowałem fabryki, negocjowałem warunki handlowe, reprezentowałem klientów na targach branżowych jak Canton Fair, Globalsources itp. 

Doświadczenie, kontakty w Chinach jak i znajomość języka Chińskiego pozwalają mi wspierać moich klientów w bezpiecznym imporcie z Chin. 

Aktualnie dzielę się swoją wiedzą i pomagam małym jak i dużym firmom importować z Chin z sukcesem. Zwiększając ponadprzeciętnie ich zyski.

Jestem pewny, że szkolenie, które przygotowałem pomoże też Tobie.
IMG_20220116_120258_2_edited.png

Współpracowałem między innymi z :

Akyga_logo_BIG.jpg
logo Zeyxo.png
Ropla Logo.jpg
Logo Inżynieria.png

Nie jesteś pewny czy to dla Ciebie?


Zobacz film, w którym omawiam, jak korzystać z rozbudowanego kalkulatora, który pozwoli Ci szybko i sprawnie policzyć ile pieniędzy musisz zainwestować w import. Kalkulator obliczy wartość cła i podatku VAT. Pozwoli sprawdzić jaką będziesz mieć marżę. Wystarczy tylko, że uzupełnisz podstawowe informacje. Wszystko inne kalkulator obliczy sam. Dostęp do tego narzędzia i wielu innych otrzymasz razem z kursem. Zobacz jakie to proste.

Cena 2498PLN brutto

-60%

bottom of page