top of page

90dni indywidualnego
wsparcia w imporcie

Image by krakenimages

Dla kogo?

Zależy Ci, żeby proces importu był bezpieczny
Oczekujesz wsparcia i odpowiedzi w trakcie całego procesu importu
Chcesz nauczyć się jak samemu importować na żywym przykładzie
Chcesz wykluczyć pomyłki i poznać tajniki importu od kuchni

Na czym to polega?

1

Wykup usługę indywidualnego wsparcia w trakcie importu 

Opłaca się to zrobić w pakiecie. Lecz decyzję pozostawiam Tobie.

2

Zaczyna obowiązywać 90 dni indywidualnego wsparcia

Od momentu wykupienia usługi rozpoczyna się okres wsparcia, który wynosi aż 90dni. Zastanów się co chcesz importować. W okresie 90 dni wspieram wybrany przez Ciebie jeden projekt importu. Co to znaczy? Może to być na przykład zamówienie próbek lub pierwsze zamówienie od jednego dostawcy w Chinach. W okresie 90dni jestem do Twojej dyspozycji - stworzymy konwersację gdzie będziesz mnie informować o postępach lub prosić o pomoc. 

3

Co obejmuje wsparcie?

W zakres wsparcia wchodzi przede wszystkim: pomoc w zweryfikowaniu czy dostawca jest rzetelny, ustalenie jakie oznaczenia powinien posiadać produkt, sprawdzenie certyfikatów i deklaracji CE, pomoc w organizacji transportu i odprawy itp.

4

Umawiamy się na rozmowę

Po opłaceniu pakietu umawiamy się na rozmowę. Rozmowa będzie trwała jakieś 15 minut. Ustalimy co chcesz importować i jakie wsparcie będzie Ci potrzebne. Dogramy wszystkie niezbędne szczegóły. Po prostu skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy dogodny czas na rozmowę. 

5

Wystawiam fakturę VAT

Nie ważne czy masz firmę czy nie - zawsze wystawiam fakturę. Dlatego jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę to proszę podaj swój NIP w formularzu zamówienia - otrzymasz ją zaraz po dokonaniu płatności.

6

Zakończenie wsparcia

Na 7 dni przed zakończeniem wsparcia skontaktuję się z Tobą w celu umówienia ostatniej rozmowy kończącej wsparcie i indywidualną asystę. Wyciągniemy wnioski i podsumujemy cały proces.

Koszt
indywidualnego wsparcia

Zobowiązuję się wspierać Ciebie w trakcie importu z Chin przez okres 90dni. Będę odpowiadał na Twoje pytania, doradzał i sugerował najlepsze rozwiązania. Wiedzę którą już masz będziesz w stanie zastosować w praktyce. Poprowadzę Cię krok po kroku w procesie importu. 

Poniżej przykład, który pokazuje, że opłaca Ci się wydać pieniądze na moje usługi.

Import z Chin na zlecenie to koszt zaczynający się od 5 -10% wartości zamówienia, często minimalne wynagrodzenie dla pośrednika to 2000 zł netto. Jeśli sam rozpoczniesz import bez rzetelnej wiedzy, narażasz się na problemy przy odprawie i bardzo realne koszty związane z procedurami naprawczymi. 

Usługa indywidualnego wsparcia jest skrojona pod Twoje potrzeby. Dodatkowo zyskujesz unikatową wiedzę jak samemu importować, która będzie procentować latami.

W związku z tym moje wsparcie zwróci Ci się co najmniej 2-3x krotnie już przy pierwszym imporcie. 

 

-33%

Cena 1499PLN brutto

Kim jestem?

Mam na imię Tomasz i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się importem z Chin. Specjalizuje się w imporcie elektroniki użytkowej. Przez szereg lat pomagałem również w innych projektach jak import zabawek, artykułów ogrodniczych, produktów dla zwierząt i wielu innych. 

Jestem wieloletnim praktykiem importu z Chin, a nie teoretykiem. Spędziłem w Chinach 4 lata. Znam język mandaryński i niejednokrotnie wizytowałem fabryki, negocjowałem warunki handlowe, reprezentowałem klientów na targach branżowych jak Canton Fair, Globalsources itp. 

Doświadczenie, kontakty w Chinach jak i znajomość języka Chińskiego pozwalają mi wspierać moich klientów w bezpiecznym imporcie z Chin. 

Aktualnie dzielę się swoją wiedzą i pomagam małym jak i dużym firmom importować z Chin z sukcesem. Zwiększając ponadprzeciętnie ich zyski.

Jestem pewny, że szkolenie, które przygotowałem pomoże też Tobie.
IMG_20220116_120258_2_edited.png

Współpracowałem między innymi z :

Akyga_logo_BIG.jpg
logo Zeyxo.png
Ropla Logo.jpg
Logo Inżynieria.png
bottom of page